Skip to content

Przyszłość pokera online

Przyszłość pokera online

Kasyno online darmowe spiny za rejestracje

Poker online to jedna z historii sukcesu ostatniej dekady. Szacuje się, że każdego dnia na całym świecie obstawia się 500 milionów dolarów od niezliczonej liczby graczy. Stało się niezwykle dochodowym biznesem. W związku z tym niektórzy uważają, że poker online jest coraz bardziej sfałszowany. Wiele witryn korzysta z generatorów liczb losowych do generowania kart i nadal nie ma pewności, jak losowe są te generatory. Dodatkowo pojawia się pytanie, czy osoba, która wygrywa rozdanie, jest w ogóle osobą, czy raczej botem umieszczonym przez firmę prowadzącą witrynę.

Ponadto podejrzenia wzbudziły historie ludzi, którzy znaleźli sposoby na pokonanie systemu. W końcu, jeśli istnieje sposób na pokonanie systemu, sugeruje to, że karty mogą nie być tak losowe, jak powinny.

Przyszłość pokera online poker online jest

Nie oznacza to, że poker online jest sfałszowany, tylko że istnieje podejrzenie i że wiele głośnych procesów sądowych sugeruje, że nie ma dymu bez ognia.

W związku z tym pojawienie się RealDealPoker. com cieszy się dużym zainteresowaniem w branży gier. Człowiek stojący za RealDeal, Gene Gioia, twierdzi, że wynalazł technologię gwarantującą losowanie ręki i oferuje dowód.

System jest rozbrajająco prosty, używając prawdziwej paczki kart i filmując maszynę, która dokonuje losowania, ręce okazują się nie tylko losowe, ale także wideo, które to potwierdza. Oznacza to, że jeśli ludzie są podejrzliwi, mogą poprosić o audyt i zobaczyć dowód sprawy dla siebie.

Dodatkowo, aby udowodnić, że osoba siedząca przy stole jest w rzeczywistości innym graczem, RealDeal zawiera przycisk cięcia. Oznacza to, że gracz może wybrać, czy talia zostanie pocięta, a jeśli tak, to pod jakim numerem. Mogą też w ogóle nie ciąć kart. Ten element wyboru, RealDeal ma nadzieję, że udowodni, że każdy gracz w pokoju jest prawdziwym graczem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *